BOHATEROWIE

Ważny komunikat:
Nie wszyscy aktorzy idealnie oddają wygląd postaci. Wszystko, co tu umieściłam mogę jeszcze zmienić, więc nie martwcie się. Rozpoczęta została druga część opowiadania i pojawiają się w niej bohaterowie z innych krajów. Wszyscy uczniowie innych szkół pojawiają się dopiero w drugiej części!
Macie tu krótką legendę odnośnie szkół:
tym kolorem oznaczam uczniów Hogwartu
tym kolorem oznaczam uczniów Drumstrangu
tym kolorem oznaczam uczniów Magictime
tym kolorem oznaczam uczniów BeauxbatonsWielka Czwórka Przyjaciół Hogwartu


Sharon Sheridan

Mordki użyczyła: Luca Hollestelle

Status krwi: mugolak
Wiek: zależy, na którym jesteś rozdziale :D
Dom: Ravenclaw
Opis:
Już sam wygląd tej dziewczyny jasno daje do zrozumienia, że nie jest całkowicie normalna. Ma płomiennorude włosy do ramion i… różnobarwność tęczówki. Jedno jej oko ma kolor niebieski, a drugie – zielony. Najczęściej ubiera się w mundurek szkolny, ale gdy można się ubrać inaczej, bez wahania wkłada bojówki i martensy.
Sharon jest inna. Gdybyś próbował powiedzieć, że jest typowo-jakaś-tam, to nie znalazłbyś dla niej odpowiedniej kategorii. Jest piekielnie inteligentna i pomysłowa, ale nie cierpi się uczyć, jednak mimo to osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce. Jest odważna i wysportowana, a jej spostrzegawczość sprawia, że jest najlepszym szukającym w szkole. Zawsze potrafi znaleźć odpowiednią ripostę, toteż rozmowy z nią sprawiają przyjemność osobom inteligentnym i denerwują tych… pozostałych. Nie jest jednak idealna - posiada wiele wad, które denerwują osoby w jej otoczeniu. Gdy zleca komuś jakieś zadanie, nie jest w stanie nie przypilnować go, gdy je wykonuje. Jest tajemnicza, nie zwierza się przyjaciołom ze wszystkiego. 
Śmieszny fakt:
Mieszkała na ulicy, na której znajduje się dziurawy kocioł. Przez to dość szybko zorientowała się, że ten świat nie jest taki, jak się wydaje. Bo, bądźmy ze sobą szczerzy, pijani czarodzieje rzucają się w oczy. Zwłaszcza gdy podbiegają do pięcioletniej ciebie, wrzeszcząc "Takie duże dziecko, a nie piło Ognistej?!" i sprawiając, że na twojej głowie wyrastają dredy. A ty im odpowiadasz, że bardzo fajna fryzura i też chcesz się nauczyć taką robić, po czym piętnaście minut później biegasz z różdżką tego rozwścieczonego pana (posiadającego przepiękne uczesanie w kolorze różowym) w ręku... William Smilenice

Mordki użyczył: Robert Sheehan

Status krwi: mugolak…
Wiek: Patrz opis Sharon
Dom: Hufflepuff
Opis:
Chłopak ma śniadą cerę i kręcone, trochę dłuższe niż by nakazywał rozsądek, włosy. Do tego śnieżnobiałe zęby. To ostatnie nie powinno nikogo szczególnie interesować, gdyby nie fakt, że widać je niemal w każdej chwili jego życia, gdyż uśmiecha się do każdego żyjącego stworzenia.
Gdyby radość i optymizm mieli dziecko, to byłby nim Will. Zawsze uśmiechnięty chłopak wzbudza sympatię w prawie każdej napotkanej osobie. Prawie to odpowiednie słowo… Poza tym uwielbia pomagać ludziom. Często stopuje pomysły pozostałej trójki, które mogłyby mieć trwałe, złe skutki. Poza tym tak jak oni kocha adrenalinę, choć w mniejszym stopniu…
Wspomniałam, ze często się uśmiecha?
Śmieszny fakt:
Chłopak ma lęk wysokości. Łączy się to z dość zabawną anegdotą. Gdy miał pięć lat, starszy brat zabrał go na wycieczkę balonem. Tak się złożyło, że niezbyt przypadło mu to do gustu z dwóch względów – prawie się spalił i jedynie sznurek, w który się zaplątał, ocalił go przed spadkiem z dużej wysokości.James (Syriusz) Potter

Mordki użyczył: Dylan O'Brien

Status krwi: pólkrwi
Wiek: -,-
Dom: Gryffindor
Opis:
Kiedy starsi nauczyciele zobaczyli go po raz pierwszy, prawie zeszli na zawał. Wygląda jak klon swojego dziadka – Jamesa Pottera Seniora. Ma czarne włosy, pokazujące niezmiennie wszystkie kierunki świata, i okulary na nosie. Jedynie budowa jego ciała się różni – jest zdecydowanie mocniejszy, co pomaga w byciu pałkarzem.
Chłopak jest odważny i inteligentny. Wszyscy myślą, że jest po prostu kolejnym identycznym Potterem, ale różni się od nich trochę. Jest zdecydowanie bardziej… wrażliwy. Tak, dobrze przeczytaliście. Można by pomyśleć, że osoba o raczej cholerycznym usposobieniu jest taka, jaką ją widzi świat. Tymczasem chłopak… kocha sztukę, o czym wiedzą tylko najbliżsi przyjaciele.
Śmieszny fakt:
Jego pierwszy rysunek nie był szczególnie udany. Przedstawiał matkę lecącą na miotle. Problem polegał na tym, że ona sama skomentowała go: „O, jaki piękny hot dog, kochanie.”. Płakał trzy godziny, a potem próbował się wymigać bólem oczu...

wyobraźcie sobie jak mówi "to był ból oczu"
*zdjęcie*

Alexander Bulstrode

Mordki użyczył: Alex Pettyfer

Status krwi: czysta
Wiek: od wieku pozostałych odejmij liczbę 14, po czym dodaj siódemkę pomnożoną przez dwa.
Dom: Slytherin
Opis:
Alex ma przepiękne blond włosy i równie piękne, niebieskie oczy. Poza tym… Dobra, powiedzmy sobie wprost – jest nieziemsko przystojny. Dodatkowo umięśniony. Co tu więcej mówić - więcej niż połowa dziewczyn w szkole przynajmniej raz pomyślała: „A co by było, gdyby był moim chłopakiem?”.
Powyższy opis mógłby mówić, że jest arogancki i zapatrzony w siebie. Ale nie. Chłopak jest nawet trochę nieśmiały. Nie chodzi tu o nieśmiałość na poziomie: „O boże, jak się odezwę to zginę”, ale o to, że woli nie być w centrum uwagi. Co, niestety, rzadko się udaje, bo fakt, że jego matka jest brytyjską Minister Magii sprawia, że często stoi w blasku jej reflektorów. Poza tym jest naprawdę miły i rzadko chce kogoś urazić, jednak gdy ktoś mu zajdzie za skórę, to może się pożegnać ze szczęśliwym zakończeniem.
Śmieszny fakt:
Gdy był młodszy, jego matka była aktorką. Uwielbianą aktorką. Pewnego razu odwiedził ich sławny Harry Potter z synem. Trzyletni Alex przypominał aniołka i był strasznie nieśmiały – rzadko się w ogóle odzywał. Gdy młody Potter postanowił się z nim pobawić (pragnę zauważyć, że on przypominał raczej diabełka), uciekł do łazienki i schował się w koszu na brudy. Gdy James go znalazł, długo się śmiał z tego, że blondyn ma majtki na głowie (trzylatki uważają to za niewiarygodnie śmieszne). Pół godziny później Potter wychodził oblepiony mąką i oblany bliżej nie określoną substancją, przypominającą kisiel. Takie bywają początki długotrwałej przyjaźni.
Prawie główni bohaterowie

Margaret Durlsey

Mordki użyczyła: Sabrina Carpenter

Status krwi: mugolak (chyba, że kuzyn ojca się liczy…)
Wiek: Ekhem…
Dom: Ravenclaw
Opis:
Dziewczyna jest naprawdę ładna. Ma przepiękne, blond włosy, których wiele osób jej zazdrości i niebieskie oczy. Byłaby ideałem kobiecości, gdyby nie fakt, że ma parę kilogramów za dużo. Czasem jej to przeszkadza, a czasem nie. Utrzymuje, że nie chce być jaki wszystkie inne patyczaki, które tylko czekają na podmuch wiatru, by się połamać. Uwielbia wszelkiego rodzaju swetry, zwłaszcza szare, czarne i beżowe.
Kiedyś, dawno temu i nie prawda, była plastikiem. Zmieniła ją pewna sytuacja z pierwszej klasy. Od tamtej pory trzyma się Sharon, która również ją lubi (żadna z nich się do tego nie przyzna, ale są najlepszymi przyjaciółkami). Jest inteligentna, o czym łatwo się przekonać przy rozmowę z nią, choć nie jest to taki widoczne jak u rudowłosej. Jest skromna, ale zna własną wartość. Poza tym jest opiekuńcza, szczególnie względem jednej osoby… Poza tym jest szczera i radosna. Jest po prostu dziewczęca.
Śmieszny fakt:
Panicznie boi się żab. Wszystko zaczęło się od pierwszej wizyty jej „wujka”, kiedy to oznajmił jej, że jest czarownicą. Choć rodzice przekonywali ją, że ma on rację, ona nie chciała uwierzyć (były to zamierzchłe czasy, kiedy to różowy był jej najlepszym przyjacielem). Potterowi niezbyt spodobała się krewna, więc postanowił ją nastraszyć. Nagle z sufitu zaczęły padać żaby, a po chwili zapełniły cały pokój. Parę z nich usiadło na przerażonej dziewczynie, która darła się w niebogłosy. Przez trzy dni nie wychodziła z domu i dygotała na myśl, że te oślizgłe stworzenia jeszcze kiedykolwiek pojawią się w jej życiu. Kiedy jakiś żartowniś z jej roku zgubił ropuchę, którą znalazła we własnym łóżku, prawie go zabiła.Aline Lacroix

Mordki użyczyła: Phoebe Tonkin

Status Krwi: Czysta
Wiek: Jest w wieku pozostałych
Szkoła: Beauxbatons
Opis:
Urodziła się blondynką o niebieskich oczach, co jednak wcale nie znaczy, że taka pozostała. W przeciwieństwie do jej siostry bliźniaczki ona posiada pewien niezwykle rzadko spotykany dar. Jest bowiem… metamorfomagiem. W związku z tym wygląda tak, jak jej się tylko podoba, a ponieważ nienawidzi swojej siostry, nigdy jej nie przypomina.
Najczęściej przybiera formę całkiem ładnej dziewczyny o włosach we wszystkich odcieniach niebieskiego tudzież czarnowłosej piękności o złotych oczach.
Dziewczyna jest bardzo tajemnicza i skryta. Nie lubi hałasu i ma w głębokim poważaniu stosunki międzyludzkie. Kiedy ktoś chce zacząć rozmowę zazwyczaj albo go ignoruje, albo robi jakąś przykrą uwagę na jego temat, jednak zazwyczaj jest po prostu wredna. Najchętniej spędzałaby całe dnie z słuchawkami na uszach i szkicownikiem w rękach, zaszyta gdzieś, gdzie nikt jej nie znajdzie. Ma wyjątkowy talent artystyczny, jednak poza nią wie o tym tylko jej siostra, która robi wszystko, by być w centrum uwagi, toteż nikomu tego nie rozgłasza. Oczywiście jej współlokatorki, Sharon i Margaret, również się o tym dowiedzą, jak również pewien inny artysta...
Śmieszny fakt:
Pewnego razu tak się zdenerwowała na siostrę, że wróciła do swojej naturalnej postaci, czyli, krótko mówiąc, stały się identyczne. Zabrała jej ubrania i przez jeden dzień udawała, że jest nią. Znaczy się… wredniejszą wersją niej. Co ciekawe, nikt się nie zorientował i gdy następnego dnia wszyscy pytali się Luizy o to, co w nią wstąpiło, tamta nie była w stanie wytłumaczyć, że to nie była ona. A nikt przecież nie podejrzewał cichej dziewczyny zawsze siadającej w rogu sali i nienawidzącej się odzywać, bo niemożliwe jest to, by mogła jakkolwiek przypominać Luizę – najbardziej lubianą i kochaną dziewczynę w szkole.


Bohaterowie pierwszoplanowi:

Christo Nikolov


Opis: Przystojny chłopak o ciemnych oczach i prawie białych włosach. To połączenie kolorów wielu fascynuje. Uwielbia robić śmieszne miny i żartować. Łatwo się domyślić, że jest naczelnym „Huncwotem” Drumstrangu. Jak na przystojnego żartownisia przystało ma parę adoratorek. Jego jednak interesuje tylko jedna dziewczyna – pewna rudowłosa o dwóch innych kolorach oczu.


Emily Anderson

zdjęcie

Opis: Ślizgonka o niebywałej urodzie. Niestety, ale zdaje sobie z tego sprawę, toteż szybko udało jej się zgarnąć posadę największej gwiazdy Hogwartu, o czym przypomina wszystkim na każdym kroku. Nie należy do najmilszych, ale gdy się uśmiechnie do osoby płci przeciwnej, może zdziałać bardzo wiele. No, ale nie można mieć wszystkiego – za wszelką cenę chce być dziewczyną Alexa, ale ten doskonale zdaje sobie sprawę, że to nie ze względu na niego.


Evan

zdjęcie

Opis: Chłopak jest czystej krwi czarodziejem, a jego ukochanym domem zawsze będzie Slytherin. Nie należy do najmilszych osób, a przez fakt, że z niewiadomego powodu szczerze nienawidzi Sharon, dziewczyna i on często się kłócą (oczywiście wiadomo, kto wygrywa). Stara się trzymać Alexa, ze względu na stanowisko jego matki. Poza tym jest szukającym i kapitanem drużyny.


Ewea Ronasti

zdjęcie

Opis: dziewczyna ma krótkie włosy i wielkie, zielone oczy, przez co wydaje się młodsza i delikatniejsza, niż jest w rzeczywistości. Stara się służyć wszystkim pomocą, jest inteligentna i zazwyczaj otrzymuje dobre stopnie (jej piętą Achillesową jest OPCM). Została przydzielona do Hufflepufu i przyjaźni się z Karen oraz Willem.


Harry (ps. Bulwa)

zdjęcie

Opis: Chłopak nie należy do najchudszych, ale zdaje sobie sprawę ze swych atutów, jakimi jest m.in.: przystojna twarz. Jest jednym z kolegów Willa z dormitorium. Nienawidzi swojego imienia, toteż wszyscy zwracają się do niego per. Bulwa. Jest mega podrywaczem, a poza tym w prawie każdej kwestii jest szczery. Co ciekawe, pomimo ekscentrycznej osobowości, ma niewielu wrogów i wszyscy go lubią, choć czasem traktują trochę jak dziecko.


Luiza Lacroix

*zdjęcie*

Opis: Dziewczyna, tak samo jak jej siostra, uczęszcza do Beauxbatons, jednak, w przeciwieństwie do niej, idealnie tam pasuje. Jest stereotypową Francuzką – piękna, miła, spokojna i pełna tego nieuchwytnego „czegoś”, co sprawia, że wszyscy chłopcy odwracają się za nią na korytarzu. Jest lubiana przez wszystkich i ona sama wszystkich stara się lubić. „Pomaga biednym i karmi głodne zwierzątka”, jak mówi Aline, której ta postawa już obrzydła, gdyż zna jej prawdziwą naturę... Poza tym wszyscy doskonale wiedzą, że w razie wyborów miss czegokolwiek, ona by wygrała. Jeżeli, rzecz jasna, jej siostra nie postanowiła by też wziąć udziału...


Bohaterowie drugoplanowi:

Agatha


Opis: Jest w Slytherinie. Ma czarne włosy i smutne oczy, rzadko się uśmiecha. Mimo to utrzymuje, że nie jest Emo. Cóż… pozostali mają inne odczucia co do tego, ale jako, że dziewczyna jest geniuszem eliksirów, starają się siedzieć tak cicho, jak ona cicho skrywa swoje uczucia do Alexa.


Amy


Opis: Pierwszoklasistka, którą Will i Sharon poznali w pociągu. Ma mysioblond włosy, zazwyczaj zaplecione w dwa warkoczyki i duże okulary, zajmujące jej pół twarzy. Wygląda młodo jak na swój wiek. Jest typową fangirl i ma zwyczaj porównywać sytuacje, w których się znajduje, do tych książkowych. Z całego serca shipuje wszystko i wszędzie, jednak jej OTP jest Sharon i Will. Oni, według niej, muszą być razem a ona zrobi wszystko, by do tego doszło.


Ben


Opis: Chłopak jest w Gryffindorze. Jest krępym chłopakiem, nie przeszkodziło mu to jednak dostać posadę kapitana drużyny Quiddicha, co chyba jasno świadczy o jego umiejętnościach obrońcy. Nigdy się nie przyzna, ale skrycie marzy, by Emily kiedyś zwróciła na niego uwagę.


Greta


Opis: dziewczyna jest naprawdę wysoka. Przerasta prawie wszystkich z rocznika, ale zdaje się tym nie przejmować. Prawie zawsze nosi szpilki, toteż większość chłopaków (wbrew woli) zawiesza wzrok na jej klatce piersiowej. Ma stuprocentowo choleryczne usposobienie, co czasem jest dobre, a czasem… niekoniecznie. Gra na pozycji pałkarza w drużynie Rawenclawu.

Jordan

*zdjęcie*

Opis: Chłopak o niewiarygodnie niebieskich oczach, których dużo dziewczyn mu zazdrości albo kocha. Razem z Rają są parą od bardzo dawna i jest to stały, aczkolwiek wolny związek. Lubi tańczyć, choć śpiewanie niezbyt mu wychodzi. Interesuje się zaklęciami, toteż zna parę takich niepojawiających się w podręcznikach. Jest najlepszym przyjacielem Christa.


Karen

Opis: Nieodłączną częścią ubioru dziewczyny jest czarny kapelusz. Nikt nie wie, dlaczego nigdy go nie zdejmuje, ale pewne jest to, że wycierpiała przez niego już około czternastu szlabanów. Dziewczyna jest w Hufflepufie. Wielu uważa, że nie jest całkowicie normalna, ale trzeba przyznać, że ma wyjątkową wyobraźnię.


Mary


Opis: Dziewczyna jest w Hufflepufie, choć prawie cała jej rodzina była pewna, że znajdzie się w Gryffindorze. Jej rodzina pochodzi z Afryki, więc rodzice nie skończyli Hogwartu, a Szkołę Magii Uagadou. Jej najlepszą przyjaciółką jest Karen, a ona sama uwielbia nosić rasistowskie koszulki, co skutkuje uśmiechem na wielu gębach.


Matthew


Opis: Każdy, kto go zna, mógłby spokojnie nazwać go kujonem. Prawie każdą minutę swojego życia spędza na lekcjach lub w bibliotece. Wszystkich wokół traktuje jak chodzące półki na książki lub nic nie znaczące stworzenia z rasy Homo Sapiens. Uważa, że ma ponadprzeciętną inteligencję i wszystko, co nie jest nauką, przeszkadza mu. Twierdzi również, że jako jedyny jest normalny i potrafi myśleć. Ma niewielu przyjaciół, a, tak naprawdę, nie ma ich wcale.


Melanie


Opis: Najlepsza przyjaciółka Luizy. Korzysta z tego, ze znajduje się w jej blasku i podrywa każdego chłopaka na swojej drodze. Była już prawie z każdym w Beauxbatons, nie przeszkadza jej to jednak. Uważa, że miłość i pożądanie to dwie różne sprawy i nie należy ich łączyć. Od zawsze podoba jej się Xawier, czeka jednak na odpowiedni moment, by mu to powiedzieć. Jest inteligentna i ma świra na punkcie starożytnego Rzymu. Doskonale posługuje się łaciną. Gdy ktoś ją denerwuje obrzuca go słodkim głosem wszelkimi wyzwiskami w tym języku, a potem mówi, że to znaczy zupełnie coś innego niż w rzeczywistości.


Mia

*zdjęcie*

Opis: To jedna z tych osób, które jako pierwsze zaczniesz rozpoznawać na korytarzu. Ma kręcone włosy, które sprawiają, że jej głowa wygląda na większą i zawsze sprawia wrażenie, jakby była trochę nieobecna duchem, co jest troszkę prawdą. Dostała od losu niezwykły dar jasnowidzenia. Niektórzy uważają ją za trochę szaloną. Zawsze chodzi w ręcznie barwionych ubraniach, co upodabnia ją trochę do hipisowskiego motyla.


Michael


Opis: Wszyscy się dziwią, że nie jest w Ravenclawie, gdyż kocha się uczyć, do czego się, rzecz jasna, nigdy nie przyzna. Tymczasem odpowiedź jest prosta: cholernie boi się latać. Tak, nie pomyliło mi się. To on jest drugim pałkarzem Gryfonów. Poza tym przyjaźni się z Thomasem, a do tego potrzeba odwagi. Od pierwszej klasy dłuży się w Sharon, ale to jest jeszcze większą tajemnicą niż jego zamiłowanie do nauki.


Oliwer


Opis: nikt do końca nie wie, co o nim myśleć. Czasem przypomina i zachowuje się jak chochlik, a czasem tylko go przypomina. Jest zmienny jak wiatr, niektórzy podejrzewają go o rozdwojenie jaźni, tymczasem… jest po prostu barwną postacią, która najpierw wsadza Margaret Beatrycze (ukochaną ropuchę) do łóżka, a chwilę potem mówi pozostałym, by się ogarnęli i przestali zachowywać tak dziecinnie.


Raja


Opis: Co ją wyróżnia spośród tłumu? Dredy. Mimo to nie jest fanką muzyki reggae. Chociaż nie. Ona jest fanką muzyki w każdym rodzaju. Zna chyba wszystkich piosenkarzy na świecie i potrafi w skrócie opowiedzieć życiorysy połowy z nich. Jej ulubionym zespołem są Szarlatani, w którego skład wchodzi Teddy Lupin, Victorie Weasley i ich przyjaciele, czyli Max i Rudolf. Uwielbia tańczyć ponad wszystko i razem z jej chłopakiem - Jordanem - od zawsze uczęszczają na dodatkowe lekcje.


Sophie (ps. Okularnica)


Opis: Tę Ślizgonkę wszyscy nazywają Okularnicą, choć nikt nie wie, dlaczego to akurat na nią spadło to przezwisko. Hogwart przecież roi się od innych osób noszących okulary! Bywa wredna, bywa miła, przyjaźni się z Emily, kiedy indziej z Agathą. Sama nie do końca wie, z kim trzymać, więc pozostaje neutralna, przez co niektórzy jej nie lubią, a niektórzy jedynie szanują jej zapobiegawczość. Jedna z wielu adoratorek Alexa, choć ostatnio jej wzrok coraz częściej wędruje w stronę innej osoby noszącej okulary…


Stephan (ps. Rudy)

*zdjęcie*

Opis: Chłopak z Magictime z polskimi korzeniami. Nie jest rudy, jednak przez pewien incydent z trzeciej klasy wszyscy go tak nazywają. Od razu polubił Stephan i oboje ciągle się śmieją z zbieżności imion. Lubi Mię i z wzajemnością, choć czasem przeszkadza mu to, że dziewczyna odpływa. W końcu… komu by się podobało to, że rozmawiacie sobie spokojnie o Quiddichu, a ona nagle zaczyna coś mówić o śmierci osoby idącej obok?


Stephan


Opis: Nikt nie wie, dlaczego ma białe włosy. Niektórzy podejrzewają, że to w wyniku przegranego zakładu, które dziewczyna tak lubi. Jest leniwa, ale i aktywna, jeżeli coś zwróci jej uwagę. Jest jedną z lepszych ścigających w szkole. Ma duże poczucie humoru i do wszystkiego podchodzi z dystansem. Najbardziej na świecie nienawidzi dyskryminacji kogokolwiek, do tego jest zagorzałą feministką i zawsze broni słabszych. Nigdy nie myślała o miłości, chłopaków traktuje po prostu jako „kobiety bez zbędnych dodatków”. Trzyma się z Michaelem i Thomasem, którzy również nie traktują jej jako osobę, która może być obiektem czyichkolwiek uczuć.


Thomas


Opis: Ma naprawdę fajny głos, toteż od razu zakwalifikował się na stanowisko komentatora meczy Quiddicha. Gdy to robi, nigdy nie staje po którejś ze stron, nawet gdy po jednej są jego przyjaciele. Pozostali uczniowie również widzą w nim sprawiedliwą osobę i często (znaczy się wtedy, jak się nie wstydzą) proszą go o rozsądzenie sporów. Razem z Michaelem i Stephan tworzą interesującą trójkę, z którą zawsze można o czymś pogadać.


Victoria


Opis: Dziewczyna jest delikatna i drobna, do tego ma blond włosy i zielone oczy. Nikt nie bierze jej na poważnie, jeśli chodzi o różnego rodzaju starcia fizyczne. Jest roześmiana i jakimś cudem koleguje się z Gretą, choć są zupełnie inne. Niektórzy widzą w wyższej z nich ochraniarza tej drugiej, tymczasem… Victoria pasjonowała się kiedyś najróżniejszymi sztukami walk, więc potrafi powalić na ziemie 90% Hogwarckiej społeczności, nawet się przy tym szczególnie nie męcząc. Mimo to nadal jest delikatna i nie chce robić nikomu krzywdy. Uwielbia kwiaty.


Xawier

*zdjęcie*

Opis: Nie rozstaje się ze skórzana kurtką. Nienawidzi, gdy ktoś mówi, że wygląda dziecinnie albo, że francuzi to mięczaki. Zna parę technik walk i nie tai tego, w przeciwieństwie do Victorii. Jeżeli ktoś odważy się go zaatakować, to zazwyczaj skończy nie najlepiej. Od zawsze kocha Luizę, ta jednak konsekwentnie go friendzonuje. Wierzy, że kiedyś to się skończy.


14 komentarzy:

 1. Jej! Świetne, choć nie do końca sobie ich tak wyobrażam (oprócz Margaret i Alexa - oni są idealni) to i tak pasują ;) Świetne opisy. Jest kilka literówek (np. "suderuje" i "w ogile" u Alexa), ale nie przeszkadzają one w czytaniu, więc... okej :) Pozdrawiam i czekam na dalsze rozdziały ~ J.K

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A! Odpowiedź na pytanie!!! Zupa cebulowa? ~ J.K

   Usuń
  2. Cóż, mi osobiście nie pasuje James (nikogo innego nie znalazłam), choć i tak nie jest źle. A Sharon... no o ten wyszczerz mi chodziło.
   Alex jest idealny. dodatkowo pragnę zauważyć, że to jego imiennik.
   Już poprawiłam błędy i dziękuję za uwagi!
   Jaki dom? Bo właśnie zdobyłaś pięć punktów.
   Okej

   Usuń
 2. Nieco inaczej wyobrażałam sobie Willa i Aleksa, ale Margaret pasuje mi idealnie :P
  Czyli mają po 14 lat? No bo jest odejmij 14 i dodaj dwa razy 7 XD
  Bardzo fajne opisy, a rysunkami się nie przejmuj, kiedyś wyjdą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie :D.
   Tam jest, że od wieku pozostałych odejmij. Czyli załóżmy, że mają 15. 1
   5-14+2x7=15 :D.
   Rysunki nawet wychodzą... problem polega na tym, że nie chce mi się ich kończyć...
   Okej

   Usuń
  2. No tak :p
   Znam to - zaczynam, ale rzadziej kończę...

   Usuń
 3. Dylan ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ (pierdyliardy tych serduszek) 😍😍😍😍😍😍 (i tego też pierdyliard)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to z czarną dziewczyną noszącą rasistowskie koszulki nie jest trochę wzorowane na "Papierowych miastach".
  Jak nie, to sorry, ale kiedyś mówiłaś, że chciałabyś być jak Margo.
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jezus...
   dopiero teraz się zorientowałam, że tam było coś takiego! Wiedziałam, że z czegoś to ściągnęłam, ale nie wiedziałam, co było inspiracją :).
   Dzięki za olśnienie
   Okej

   Usuń
 5. Wybacz, ale jeżeli James jest synem Harry'ego i Ginny, to nie jest czystej krwi, tylko półkrwi ;) Powinnaś to poprawić, bo razi XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że raczej nie jest półkrwi, bo takie osoby wychodzą ze związku czarodzieja i mugola. A nawet Harry, jakby nie patrzeć, jest czystej krwi, choć z domieszką mugola. Jakby iść tym tropem, to on jest... 1/8 krwi? XD Weszlam w czystą, by się nie zagłębiać. Ale zmienię na brudną :D.
   Okej

   Usuń
  2. Jest półkrwi:")

   Usuń
 6. Mordki Agarhcie i Victorii,Melanii oraz Christo, kto użyczył?^^

  OdpowiedzUsuń

JEDEN KOMENTARZ = JEDEN SZCZUR DLA GRZEGORZA
nie bądź obojętny na jego los

Szablon

Obserwatorzy